Specjalista SEO - Pozycjoner

Inetmedia Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Inetmedia Sp. z o.o. zajmująca się marketingiem internetowym poszukuje specjalisty SEO.

Obowiązki:
- optymalizacja witryn klientów
- przygotowywanie koncepcji modernizacji stron internetowych
- dokonywanie zmian w kodzie witryn, według zaleceń
- obsługa narzędzi SEO
- budowanie zaplecza i opieka nad nim
- czuwanie nad redakcją treści
- analiza i raportowanie działań oraz efektów

Oferujemy:
- praca na cały etat w silnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowa o pracę
- bardzo dobrą atmosferę w pracy
- przyjemne i motywujące środowisko pracy w młodym ambitnym zespole
- godziny pracy od poniedziałku do piątku
- rozwój umiejętności
- możliwość zdobycia umiejętności poszukiwanych na rynku pracy
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania

- znajomość PHP, HTML, CSS i pozostałych technologii w stopniu pozwalającym na dokonywanie zmian w kodzie, według zaleceń
- praktyczna obsługa popularnych systemów CMS: Wordpress, Joomla
- praktyczna znajomość zagadnień oraz procesów związanych z SEO
- praktyczna znajomość narzędzi SEO
- praktyczna znajomość Google Analytics
- kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
- pracowitość, optymizm i zaangażowanie
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- język angielski na poziomie komunikatywnym

Praca na miejscu w siedzibie firmy: Kraków Nowa Huta
Freelancerom dziękujemy i nie skorzystamy z Waszych usług pracy zdalnej.

Prezentacja firmy

Firma Inetmedia corocznie jest klasyfikowana w czołówce branży age... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 400PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy