Opis stanowiska pracy

W Orange Juice projektujemy strategie komunikacji i obecności w Internecie, zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszą specjalnością są szeroko pojęte działania w ramach reklamy efektywnościowej. Łączymy wszystkie dostępne narzędzia marketingowe, umiejętności analityczne i wiedzę o klientach online w celu generowania pożądanego efektu sprzedażowego lub wizerunkowego.

Poszukujemy osoby, która posiada niespożyty wręcz entuzjazm do pracy. Najbardziej cenimy oryginalne pomysły.

Zadania:
• Planowanie i realizacja działań z zakresu reklamy płatnej
• Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych
• Analiza statystyk i przygotowywanie raportów
• Współpraca z wewnętrznymi specjalistami i zewnętrznymi podmiotami
• Przygotowanie planu prac i rozwoju dla zespołu junior specialist i praktykantów
• Zewnętrzne prezentowanie wiedzy w formie publikacji branżowych
• Opracowywanie planu marketingowego dla działań internetowych
• Samodzielne prowadzenie i rozwój projektów

Proponujemy Ci:
• Współpracę z gwiazdami AdWordsowego parkietu
• Wyzwania przy ciekawych projektach internetowych w szybko rozwijającej się agencji
• Zespół, przy którym Twoja praca zyska nowe brzmienie
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez Google
• Wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności

Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny i pamiętaj o dopisaniu standardowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wymagania

Kogo szukamy?

Osoby, która:
• Zna na wskroś platformy reklam samoobsługowych
• Potwierdzi swoje umiejętności certyfikatami Google
• Rozumie cele biznesowe klientów i jest na nie zorientowana
• Zna język angielski i Google Analytics w stopniu dobrym
• Posiada niespożyty wręcz entuzjazm do pracy
• Potrafi wspierać i wdrażać oryginalne pomysły
• Jest zorganizowana i samodzielna
• Jest odpowiedzialna i sumienna
• Potrafi dogadać się z resztą zespołu – co nie jest trudne, przecież jesteśmy niesamowici :)
• Odznacza się wybitną przyswajalnością żartów- poważnie poczucie humoru jest niezbędne

Prezentacja firmy

Agencja marketingu internetowego z Wrocławia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja