Specjalista SEM (Płatny Staż)

SmartYou

Wrocław, 50-541, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma SmartYou to agencja SEM specjalizująca się w prowadzeniu kampanii PPC poprzez Google AdWords & Facebook Ads oraz optymalizacji witryn internetowych w celu poprawy ich efektywności.

Obecnie szukamy odpowiedniego kandydata który chce rozpocząć swoją karierę jako Specjalista SEM.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords.

• Tworzenie i zarządzanie kampaniami Facebook Ads.

• Codzienną optymalizację poszczególnych parametrów kampanii.

• Przygotowywanie briefów dla grafika pod reklamy display’owe.

• Pracę z Google Analytics w celu lepszego zarządzania obsługiwanych kampanii marketingowych.

• Optymalizację witryn oraz stron docelowych pod kątem poprawy współczynnika konwersji.

• Śledzenie nowych rozwiązań w dziedzinie SEM i ich implementacje u obsługiwanych Klientów.

• Tworzenie wartościowego contentu w celu promocji marki SmartYou.

• Tworzenie raportów wraz z podsumowaniem działań i wnioskami z prowadzonych kampanii.

• Optymalizację procesów zarządzania kampaniami.

Oferujemy:

  • Płatny, 3-miesięczny staż z możliwością stałego zatrudnienia po jego zakończeniu.
  • Wpływ na kierunek i rozwój firmy.
  • Miłą i sympatyczną atmosferę w zespole.
  • Gruntowne szkolenia z Google AdWords zakończone możliwością uzyskania certyfikatu.
  • Szkolenia prowadzone przez Google.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego rozwoju.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w zakresie PPC, CRO oraz Analityki Internetowej.

Poszukujemy ludzi nieprzeciętnych którzy podobnie jak my pasjonują się marketingiem online - jeżeli do nich należysz aplikuj!

Wymagania

• Doświadczenie nie jest wymagane ale zapał, chęć do nauki i ciekawość poznawcza to warunek konieczny.

• Potrafisz analizować dane i wyciągać na ich podstawie konstruktywne wnioski.

• Masz łatwość w posługiwaniu się językiem polskim.

• Potrafisz efektywnie korzystać z Google'a.

• Interesujesz się e-marketingiem a szeroko rozumiana branża internetowa nie jest Ci obca.

• Jesteś dokładny(a), skrupulatny(a) oraz sumienny(a) w podejmowanych działaniach.

• Nie masz problemu z organizacją pracy i z samodzielnym wyznaczaniem celów.

• Twój angielski pozwala Ci na swobodne czerpanie wiedzy z materiałów opracowanych w tym języku.

Nie zaszkodzi jeżeli:

• Korzystałeś/-aś wcześniej z Google AdWords i/lub Google Analytics.

• Masz doświadczenie związane z e-marketingiem / działaniami online.

• Arkusz kalkulacyjny znasz w stopniu zaawansowanym.

• Znasz podstawy Copywritingu a skróty CTA, CTR czy USP brzmią znajomo.

• Władasz angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie.

• Jesteś studentem 4-5 roku.

Prezentacja firmy

W SmartYou stawiamy na ciągły rozwój – ochoczo dzielimy się wiedzą, bier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące, potem zatrudnienie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż