Specjalista SEM (E-commerce)

Krakvet Sp. k

Małopolskie, małopolskie

Opis stanowiska pracy

KRAKVET to dynamicznie rozwijająca się firma, która pozwala na dużą swobodę w realizowaniu własnych pomysłów i stwarza wiele okazji do podejmowania wyzwań biznesowych. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie, koordynacja, optymalizacja i rozwój międzynarodowych kampanii PPC w Google AdWords,
  • Prowadzenie kampanii SEM w mediach społecznościowych,
  • Analiza uzyskanych wyników i efektywności,
  • Obsługa głównych porównywarek cenowych,
  • Sporządzanie raportów, danych i analiz,
  • Obsługa firmowego Newslettera (wysyłka i tworzenie mailingu),
  • Monitorowanie i proponowanie nowych źródeł reklamowania.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku (AdWords, Remarketing, YT, Facebook, Analytics i inne),
  • Znajomość zasad działania porównywarek cenowych,
  • Komunikatywność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność i inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Innowacyjne podejście do problemów,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość skorzystania z pakietu MultiSport,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w przyjaznym środowisku,
  • Możliwości rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin,
  • Pracę w młodym zespole doświadczonych, zmotywowanych i zgranych ludzi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prezentacja firmy

Krakvet.pl - lider wśród internetowych sklepów zoologicznych, Nr ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo