Opis stanowiska pracy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy dostarczającej systemy Scada dla turbin wiatrowych, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista Scada

Miejsce pracy: Silkeborg, Dania

Poszukujemy 3 zmotywowanych osób gotowych do relokacji i podróży służbowych w Danii.

Szukamy zarówno inżynierów z doświadczeniem z systemami Scada jak i osób po studiach, chętnych do rozwinięcia teoretycznej wiedzy w międzynarodowym środowisku.

Obowiązki:

  • rozwiązywanie problemów z systemami SCADA
  • miesięczne kontrole serwisowe systemów SCADA
  • obsługa, instalacja i konserwacja systemów
  • przeglądy systemu (sprzętu oraz oprogramowania): na miejscu, na wyjazdach u klientów oraz zdalnie
  • kontrola systemów nie objętych gwarancją
  • udział w projektach o różnych rozmiarach i złożoności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektroniczne, elektryczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy z systemami Scada
  • doświadczenie z:

-protokołami komunikacyjnymi (OPC, Modbus, DNP3, IEC 101, IEC 104).

- konfiguracją PLC (np. tekstem strukturalnym)

-protokołami TCP / IP

-rozwiązywaniem problemów w instalacjach elektrycznych

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • gotowość do przeprowadzki do Danii

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie i udział w zróżnicowanych projektach
  • szkolenia wprowadzające
  • prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych.

Wysłane CV powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing, Praca Praca na produkcji