Cyclad Sp. z o.o.

Specjalista SAP CRM

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting

Dla naszego Klienta, włoskiej firmy zajmującej się produkcją słodyczy, poszukujemy Specjalistów SAP CRM w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie incydentów i zarządzanie problemami
  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników – pracowników działu sprzedaży firmy
  • Przeprowadzanie analizy zapotrzebowania na zmiany oraz realizacja zmian
  • Optymalizacja rozwiązań

Wymagania:

  • Znajomość funkcjonalna systemu SAP CRM
  • Znajomość rozwiązań mobilnych w obsłudze sprzedaży (SAP ReX)
  • Znajomość specyfiki procesów sprzedaży i obsługi klienta
  • 1-3 lat doświadczenia zawodowego
  • Znajomość SAP ECC (moduły SD, MM, CO) będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość SAP BW
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne ukierunkowane na bezpośrednie wspomaganie użytkowników
  • Dokładność i cierpliwość
  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Opiekę koordynatora Cyclad
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.