Specjalista SAN 21540

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1126413

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista storage SAN

Lokalizacja: Warszawa Mokotów
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 5 miesięcy
Stawka: 100 zł / h netto

Zadania:
  • Realizacja zleceń zmian w infrastrukturze SAN / storage
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów
  • Administracja macierzami IBM, HPE oraz siecią SAN opartą o urządzenia Brocade
  • Administracja NAS EMC Isilon
  • Analizę, optymalizację i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian w tym zakresie.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość budowy i administracji urządzeń dyskowych IBM, HPE, EMC
  • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią SAN opartą o urządzenia Brocade
  • Terminowość dostarczanych usług
  • Monitorowanie stanu infrastruktury SAN/Storage
  • Umiejętność pracy w zespole w warunkach stresu
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland