Specjalista Ryzyka Operacyjnego AML, KYC, KYV

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, międzynarodowego Banku z siedzibą w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty Ryzyka Operacyjnego (TPM Operations Associate).
Obowiązki:
  • zarządzanie i koordynowanie procesami związanymi z oceną usług, które wymagają szczegółowej interpretacji
  • rozwój narzędzi do zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • zarządzanie i wypracowanie rozwiązań, weryfikując spełnianie wymogów nadzorczych
  • branie udziału w opiniowaniu ryzyka operacyjnego
  • przygotowanie wymaganych raportów, analiz, prezentacji
  • uczestniczenie w innych projektach realizowanych przez pracodawcę takich jak konsolidacja procesów, migracje, ulepszenia ERP.

WYMAGANIA
Kwalifikacje i umiejętności:
  • Biegła znajomość języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Min. 5-6 lat doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Mile widziane doświadczenie AML, KYC, KYV/ środowisko operacyjne/analityczne/ zarządzanie ryzykiem
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpretacji danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność, umiejętność pracy w grupie.

KORZYŚCI
Oferujemy:
  • ciekawa i stabilna praca w młodym, dynamicznym zespole
  • praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • możliwości rozwoju kariery
  • pakiet benefitów.

Numer referencyjny: 1-11-41103/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.