Specjalista / Referent ds. windykacji szkód majątkowych

Employees Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o. Employees Sp. z o.o.
Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

Miejsce pracy: Warszawa

Firma Employees oferuje swoim klientom rozwiązania, które wspierają pozyskiwanie, selekcję i rozwój pracowników w organizacjach.

Na swoim koncie mamy wiele sukcesów z zakresu rekrutacji i selekcji, outsourcingu funkcji personalnej oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta, dużej organizacji brokerskiej, poszukujemy osób, zainteresowanejych pracą w charakterze:

Specjalisty / Referenta ds. windykacji szkód majątkowych

(NR REF: WIND/WAW/08)

Praca: stała

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie procesu koordynacji likwidacji szkody
  • obsługa administracyjna w procesie koordynacji likwidacji szkody
  • analiza zgromadzonych materiałów i ocena zasadności roszczeń

Wymagania:

  • wskazane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych, komunikacyjnych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.

Prosimy o umieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbednych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".