Specjalista / Referent ds. księgowości

DOSPEL Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Częstochowa, ul. Główna 188

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, wyjaśnianie dokumentów z pracownikami innych działów,
  • Weryfikację faktur pod kątem formalnych i rachunkowym,
  • Dekretowanie i wykonywanie operacji księgowych, zgodnie z przepisami prawa,
  • Przygotowanie zestawień i raportów księgowych,
  • Ustalanie sald kont księgowych, weryfikacja i analiza zestawienia obrotów i sald,
  • Czynny udział w zamknięciach miesiąca i roku.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: Rachunkowość, Finanse,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości,
  • Znajomość przepisów księgowych i podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Dokładność, samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat