Opis stanowiska pracy

Do zadań programisty należeć będzie:
• Wykonywanie badań laboratoryjnych m.in. parametrów urządzeń radiowych oraz
kompatybilności elektromagnetycznej i bezpieczeństwa użytkowania urządzeń
elektronicznych według procedur badawczych określonych w normach;
• Obliczanie niepewności pomiaru;
• Przygotowywanie sprawozdań z badań;
• Obsługa specjalistycznego wyposażenia pomiarowego;
• Uczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach
działalności statutowej Instytutu

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

• Wyższe wykształcenie techniczne (specjalność - radiokomunikacja);
• Znajomość obsługi aparatury pomiarowej;
• Znajomość podstaw programowania;
• Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office;
• Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej;
• Umiejętność pracy samodzielniej oraz w zespole;
• Analityczne myślenie, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność;
• Motywacja do pracy badawczej.

Prezentacja firmy

www.itl.waw.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP