specjalista procesów produkcyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

kujawsko-pomorskie, kujawsko-pomorskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego Klienta z województwa kujawsko-pomorskiego obecnie poszukujemy:

Nr ref.: 36057
Praca stała
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
  • Inicjatywa i udział w promocji firmy w zakresie tworzenia nowych produktów oraz unowocześniania dotychczas produkowanych wyrobów;
  • Szukanie i wdrażanie optymalizacji produkcji oraz poprawy jakości wyrobów;
  •  Współtworzenie i przestrzeganie postanowień określonych w dokumentacji ZSZJ;
  • Nadzorowanie produkcji pod względem parametrów technologicznych i wydajności procesów;
  •  Przygotowywanie techniki wytwarzania nowych i unowocześnionych produktów;
  • Walidacja receptur, sprawdzanie i udział w bieżącej weryfikacji dokumentów technologicznych, jakościowych i produkcyjnych;
  • Szkolenie pracowników produkcji oraz kontroli jakości z zakresu technologii i wytwarzania produktu;
  • Współpraca technologiczna z klientami przemysłowymi;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach wykraczających poza ramy technologii, jak np. systemy jakości, inwestycje;
  • Analizowanie, pod względem optymalizacji produkcji i rozliczenia produkcji;
  • Opiniowanie kierunków zagospodarowania surowców i produktów niepełnowartościowych;
  • Opiniowanie i inspirowanie zakupu urządzeń produkcyjnych i analitycznych.

Oczekiwania:

  •  wykształcenie wyższe techniczne z zakresu związanego z żywnością - preferowane technolog żywności
  • minimum 2 lata doświadczenia - technolog, nadzór produkcji lub pokrewne
  • znajomość standardów z zakresu jakości
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komuniktywnym

Oferta:
  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Samodzielne stanowisko podlegające bezpośrednio pod Dyrektora Zakładu
  • Możliwości rozwoju
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)