Hays Poland

Specjalista/Pentester

Warszawa/ Wrocław/ Katowice
NR REF.: 1082603

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

For our Client – international company – we are currently looking for qualified Candidates for the position of: Specjalista/Pentester

Location: Warszawa/Wrocław/Katowice
Job type: Contract B2B – long term cooperation
Rate: 700 – 850 PLN net + VAT/ day

Zakres obowiązków:
- Realizacja wewnętrznych testów bezpieczeństwa systemów/aplikacji
- Analiza kodu systemów/aplikacji w zakresie potencjalnych luk/podatności oraz analiza/weryfikacja konfiguracji platformy sprzętowej w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
- Przygotowanie i monitorowanie skuteczności mechanizmów kontrolnych związanych z przetwarzaniem informacji w systemach IT
- Przygotowanie wymagań/specyfikacji w zakresie mechanizmów kontrolnych wbudowanych w systemy informatyczne na potrzeby organizacji oraz firm zewnętrznych

Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość PHP oraz znajomość technologii/języków: Java, JavaScript, Delphi, .NET
- Znajomość metodologii wykonywania testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa
- Dobra znajomość PostgreSQL, MySQL, MsSQL, Oracle
- Dobra znajomość technologii IT w zakresie systemów operacyjnych, baz danych i sieci LAN/WAN/Internet
- Dobra znajomość systemów GNU/Linux (Debuan, RedHat Enterprise), Windows 2003/2008/2012 server
- Znajomość zagadnień z dziedziny systemów bezpieczeństwa, a w szczególności systemów uwierzytelniania, zapór ogniowych, systemów wykrywania włamań
- Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych, standardów i dobrych praktyk w zarządzaniu IT, oraz w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji przetwarzanych w systemach IT
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Preferencyjne warunki korzyści: pakiet medyczny i sportowy
- Elastyczność zatrudnienia (B2B lub umowy zlecenia)
- Wyzwania odpowiednie do umiejętności i wiedzy
- Możliwość uzyskania doświadczenia w firmie, która jest liderem w branży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland