specjalista metrolog

P.P.U. LabStand

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma LabStand jest akredytowanym laboratorium wzorcującym (Certyfikat akredytacji
Polskiego Centrum Akredytacji na międzynarodową normę PN-EN ISO/IEC 17025
uznawany w kraju i na świecie).
Zajmujemy się wzorcowaniem (kalibracją) przyrządów pomiarowych. Z naszych usług korzystają klienci z całej Polski, z różnych branż: laboratoria, przemysł ...
Poszukujemy specjalisty metrologa w dziedzinach fizycznych wilgotność, gęstość, lepkość, temperatura.
Wykształcenie wyższe techniczne-fizyk
- znajomość obsługi komputera (min. MS Office),
-dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole
-kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
- znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w akredytowanym laboratorium

Prezentacja firmy

Firma posiada laboratorium akredytowane w dziedznie fizykochemii

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria