Apex-Elzar Sp. z o.o.

SPECJALISTA MECHANIK

Od: Apex-Elzar Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Włocławek

Apex - Elzar to firma specjalizująca się w zakresie: automatyka przemysłowa, remonty silników elektrycznych, instalacje elektryczne, remonty transformatorów energetycznych, klimatyzacja i wentylacja, ciepłownictwo, energetyka wiatrowa, systemy Ex, badania i pomiary. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem. Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy ze światowymi dostawcami urządzeń dla branż takich jak przemysłowe instalacje elektryczne, automatyka i analityka przemysłowa, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

Apex - Elzar Spółka z o.o. mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

MIEJSCE PRACY: KUJAWSKO-POMORSKIE , ŚLĄSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza przychodzących zapytań ofertowych w dziennie mechanicznej.
  • Dobór komponentów mechanicznych do oferty/ zamówienia
  • Sporządzenie kosztorysu do oferty/ zamówienia
  • Wykonanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca ze stałymi klientami
  • Współpraca z dostawcami części
  • Współpraca z działem wykonawczym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: mechanika z budową maszyn oraz pokrewne kierunki)
  • Znajomość narzędzi CAD, Internetu, aplikacji biurowych (Word, Excel),
  • Znajomość programu do kosztorysowana: Norma Standard
  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunku technicznego, mechanicznego
  • Umiejętność analitycznego oraz koncepcyjnego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do szkoleń , kursów specjalistycznych poza miejscem pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziana:

  • doświadczenie z armaturą przemysłową: zawory, siłowniki , zasuwy, przepustnice , regulatory ciśnienia , regulatory temperatury bezpośredniego działania oraz węzły cieplne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem słownictwa specjalistycznego

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.
  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań.