Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby na stanowisko

specjalista mechanik

Nr ref.: 32010
Praca stała
Lokalizacja: Oława

Zakres obowiązków:
  • bieżące utrzymanie ciągłości procesów technologicznych w zakresie mechanicznym
  • planowanie prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • opracowywanie instrukcji pracy maszyny
  • współpraca z dostawcami części
  • udział w projektach inwestycyjnych i modernizacyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn)
  • biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office, program AutoCad)
  • bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniach
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub na stanowisku mechanika
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, także języka technicznego

Oferta:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)