Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, woj.lubuskie, obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista mechanik

Nr ref.: 31766
Praca stała
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:
  • optymalizacja, modernizacja i usprawnianie istniejących instalacji oraz maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • planowanie oraz udział w pracach projektowych związanych z istniejącymi oraz nowymi instalacjami, maszynami i urządzeniami produkcyjnymi
  • tworzenie planów prewencyjnych we współpracy ze Starszym Mechanikiem oraz Automatykiem Programistą
  • raportowanie, bieżąca obsługa oraz współpraca w rozwijaniu systemu klasy CMMS
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • podstawowa wiedza z zakresu utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
  • mile widziana umiejętność obsługi programów typu CAD
  • wiedza techniczna
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferta:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym z nowowczesnym parkiem maszynowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)