Specjalista marki Candy - Media Markt Kraków, ul. Zakopiańska

Sensei Konsulting

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na sprzedaży sprzętu AGD (gł. pralki, zmywarki, odkurzacze, itp.) w sklepach partnerskich, prowadzeniu aktywnych kontaktów handlowych z kierownikami hal sklepów oraz dbaniu o wzorową ekspozycję wszystkich towarów firmy.

Oferujemy
elastyczny czas pracy, natomiast wymagana jest praca cztery weekendy w miesiącu (ok. 20h/tydzień) kontakt z najnowszymi technologiami i nowościami na rynku AGD, liczne szkolenia produktowe, sprzedażowe i interpersonalne na wysokim poziomie.

Wymagania

dyspozycyjność w weekendy (pt-nd),
preferowani studenci studiów dziennych,
preferowane doświadczenie w sprzedaży,
mile widziana znajomość produktów AGD,
wysoka aktywność w działaniu (prowadzenie skutecznych rozmów z kierownikami hal), nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych, umiejętność organizacji pracy własnej, praktyczna znajomość MS Office.

Prezentacja firmy

Podstawową gałęzią mojej działalności są szkolenia produktowe z e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie