Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od niemal 8'miu lat i wciąż dynamicznie się rozwijającą. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie maszyn specjalnych oraz linii produkcyjnych dla przemysłu. Młody zespół oraz ambitne plany są motorem naszego działania. W związku z dalszą ekspansją, poszukujemy osoby, która zadba w naszej grupie o sprawy księgowe, kadrowe oraz rozliczeniowe. Poniżej przedstawiamy ogólny zbiór zdań dla tego stanowiska:
 Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, zarządzanie dokumentacją podatkową;
 Przygotowywanie zeznań podatkowych oraz wszelkiej dokumentacji dla Urzędu Skarbowego;
 Przygotowywanie deklaracji ZUS oraz wszelkiej wymaganej dokumentacji dla ZUS;
 Prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z wymogami prawa;
 Przygotowywanie bilansów, sprawozdań rocznych oraz wszelkiej wymaganej prawem dokumentacji;
 Przygotowywanie rachunków zysków i strat, bilansów, analiz finansowych oraz innych dokumentów wymaganych przez Zarząd;
 Planowanie i analiza przepływów pieniężnych;
 Przygotowywanie przelewów bankowych dla dostawców;
 Nadzór nad płatnościami od klientów i czynności windykacyjne;
 Prowadzenie księgowości kilku podmiotów grupy i z poza grupy.
 Obsługa działalności w zakresie wynajmu;
 Obsługa korespondencji;
 Uzupełnianie kart projektów kosztami;
 Wyjaśnianie problemów natury księgowej, rozliczeniowej oraz związanych z zatrudnieniem.

Wymagania

 Wykształcenie wyższe magisterskie ekonomiczne - Rachunkowość, Finanse;
 Minimum 4 lat doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych;
 Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu akt osobowych, dokumentacji ZUS;
 Doskonałe umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu;
 Znajomość oprogramowania Sage Symfonia, Płatnik, MS Excel;
 Wiedza w zakresie zagadnień dot. rachunkowości, analiz finansowych, prawa podatkowego, gospodarczego i prawa pracy, KSH;
 Bardzo dobra komunikacja interpersonalna, zdolności negocjacyjne, analityczne myślenie;

Prezentacja firmy

Mamy przyjemność przedstawić naszą firmę, która została stworzona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa