Specjalista Kontroli Jakości

Progresso Sp. z o.o.

Strzelin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Główne zadania:

• Nadzór na jakością produkowanych elementów,

• Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych w wyrobach i procesie,

• Bieżący kontakt z dostawcami w zakresie jakości,

• Odpowiedzialność za dokumentację jakościową,

• Analiza systemów pomiarowych,

• Wdrażanie narzędzi jakościowych, szkolenia pracowników

Wymagania

• Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży obróbki skrawaniem,

• Wykształcenie techniczne,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / włoskiego/ - warunek konieczny,

• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

• Bardzo dobra znajomość narzędzi pomiarowych,

• Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

• Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość

Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- interesującą i odpowiedzialną pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości