specjalista/ka w dziale finansów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 14847
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie harmonogramem płatności faktur, weryfikacja płatności
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami w celu rozwiązania problemów płatniczych
  • zarządzanie dużą ilością faktur
  • zatwierdzanie odbioru produktów w systemach pod względem płatności
  • komunikacja i spotkania z nowymi dostawcami usług
  • sporządzanie raportów finansowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe  (mile widziane studia związane z finansami)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość programu Excel (tabele przestawne, podsumowania, makra v-lookup)
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne ( komunikacja pomiędzy różnymi kulturami Indie, USA, Costa Rica)
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:
  • pracę w renomowanej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)