specjalista/-ka ds. windykacji z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 37704
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • działania windykacyjne wobec klientów zadłużonych (monitoring pisemny, telefoniczny).
  • kontrola portfela firm i sieci handlowych - bieżąca kontrola i ocena należności od klientów .
  • przyznawanie limitów kredytowych
  • uzgadnianie sald klientów
  • blokada zamówień handlowych i klienta w przypadku przeterminowanych należności
  • negocjacje z klientami dotyczące harmonogramów spłat
  • naliczanie/wystawianie not odsetkowych (systemowych, ręcznych)
  • przyjmowanie i analiza zabezpieczeń wekslowych i rejestracja ich w systemie
  • współpraca z innymi Działami wewnątrz firmy w celu wyjaśnienia niezgodności
  • obsługa kont pracowniczych/kontrola przeterminowanych należności.

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub obsłudze klienta (dodatkowy atut)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność negocjacji, zachowań asertywnych, opanowania, dążenia do celów
  • dobra organizacja pracy i radzenie sobie z presją czasu
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do podjęcia pracy "od zaraz"

Oferta:
  • umowa na czas określony 1,5roku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)