SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY

Sell - Glass Sp. z o.o.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o.
Firma Sell-Glass jest jednym z najważniejszych i największych na polskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się obróbką szkła i luster. Nieustanny i dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że aktywnie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspólnie z nami przyczynią się do rozwoju firmy. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Twoje zadania

  • wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa sprzedażowa zamówień zleconych do realizacji
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • poszerzanie rynku zbytu poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców
  • dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy zespołem, a innymi działami firmy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • szeroko rozwinięte umiejętności, komunikacyjne i organizacyjne
  • znajomość j. angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • pewność siebie, entuzjazm, sumienność w realizacji powierzonych obowiązków
  • obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o. Sell - Glass Sp. z o.o.