Specjalista/ka ds. sprzedaży - praca biurowa

PSP s.c.

50-078 Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdolnej, samodzielnej i kreatywnej osoby do pracy w biurze w Dziale Sprzedaży.

Do podstawowych obowiązków będzie należało:

- obsługa biurowa bieżącej sprzedaży (system Subiekt)
- wprowadzanie faktur zakupowych, sprzedażowych, WZ, KP, KW, obsługa gotówkowa w biurze,
- zarządzanie sprzedażą i realizacją sprzedaży (planowanie tras kierowcom, planowanie prac magazynierom, akcje marketingowe itp.)
- zarządzanie sprzedażą internetową - kontakt z klientem, terminowa realizacja wysyłek kurierskich, praca z systemem do wysyłek kurierskich

Wymagania

- doświadczenie w pracy biurowej (mile widziane doświadczenie w pracy ze sklepem internetowym)
- doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem
- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- znajomość podstawowych programów i urządzeń biurowych
- mile widziana znajomość programu Subiekt GT
- umiejętność przeliczania podstawowych miar - m2, m3

Prezentacja firmy

Firma dystrybucyjna w branży opakowania i odzieży ochronnej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie