Specjalista/ka ds. sprzedaży i szkoleń

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Jeżeli interesujesz się pielęgnacją skóry i posiadasz doświadczenie w sprzedaży kosmetyków selektywnych, zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży kosmetyków selektywnych, poszukujemy kandydatki/kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:
  • konsultacje kosmetyczne i sprzedaż produktów w punktach sprzedaży sieci perfumerii na terenie Polski,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry,
  • prowadzenie szkoleń dla dermokonsultantów,
  • przygotowanie raportów i zestawień dotyczących danych sprzedażowych,
  • współpraca z działem marketingu,
  • udział w budowaniu zespołu dermokonsultantów i działu retail.

WYMAGANIA
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze dermokonsultacji i sprzedaży marek selektywnych,
  • wykształcenie z obszaru kosmetologii, farmacji lub kierunków pokrewnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego (warunek konieczny),
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w weekendy,
  • znajomość zasad merchandisingu będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność i dokładność.

KORZYŚCI
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i bonus miesięczny,
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • benefity pozapłacowe uzależnione od stażu pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • tygodniowy staż w centrali we Francji,
  • możliwość czynnego uczestniczenia w budowaniu polskiego oddziału firmy, która jest liderem na rynku francuskim.

Numer referencyjny: 3-19-42526/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.