Specjalista/ka ds. Spedycji

Log Mag s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma LOG MAG Sp. z o.o. to jeden z liderów z branży TSL w zakresie transportu towarów do 1,5t.
W związku z dynamicznym rozwojem aktywności w chwili obecnej poszukujemy Kandydata na następujące stanowisko:

Specjalisty ds. Spedycji

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie sporządzanie ofert, telefoniczne prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi klientami.
a także:
- Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej
- Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników
- Monitorowanie realizacji zleceń
- Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
- Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami

Wymagania

Wykształcenie min. średnie;
Doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem);
Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz prowadzenia rozmów i negocjacji;
Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ((mile widziane inne języki))
Biegła obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office;
Systematyczność, zorientowanie na cel i dyspozycyjność;
Wysoka kultura osobista;
Efektywność działania w warunkach presji czasu;
Gotowość do podnoszenia kwalifikacji;
Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kandydatom oferujemy:

- korzystne warunki zatrudnienia,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w młodym zespole

Prezentacja firmy

Firma LOG MAG s.c. to jeden z liderów z branży TSL w zakresie tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców