Specjalista/ka ds. rozliczeń

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

Sulęcin, lubuskie

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 500 pracowników firma od ponad 21 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie kierowców z powierzonych zaliczek
  • rozliczanie paliw
  • współpraca z dostawcami

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególność program Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, owocowa środa, imprezy integracyjne)
  • możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.