Specjalista/-ka ds. Rekrutacji

Promedica24

Nowy Sącz, małopolskie

Promedica24

Die Promedica24-Gruppe wurde 2004 in Warschau gegründet und ist heute der europäische Marktführer im Bereich der häuslichen Seniorenbetreuung in Deutschland, England und Polen. Ethik, Engagement und Stabilität bilden die Grundlage unserer Arbeit. Unsere deutsche Tochtergesellschaft, die Promedica24 GmbH, hat sich auf das Personal Recruiting fokussiert. Für das Team in Stuttgart suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt in Vollzeit als Festanstellung.

Wir suchen Kandidaten für die Position:

Der Arbeitsplatz: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna
• współpraca z Urzędami Pracy, uczelniami, biurami Karier i innymi instytucjami rynku pracy
• prowadzenie spotkań informacyjnych oraz organizacja działań terenowych
• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
• koordynacja dokumentacji personalnej kandydatów
• sporządzanie raportów

Wymagania:

• doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – będzie atutem
• komunikatywność, zdolności interpersonalne i ukierunkowanie na cel
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w nowo otwieranym oddziale
• liczne wyzwania oraz możliwość realnego wpływu na rozwój i wyniki firmy
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport
• możliwość rozwoju oraz szkolenia
• pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę.

Bitte bewerben Sie sich über die Schaltfläche rechts neben der Anzeige.