Specjalista/ka ds. pozyskiwania i obsługi klienta

DPS Software Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

DPS Software Sp z o.o. jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Kreatywne i skuteczne poszukiwanie potencjalnych Klientów;

• Identyfikacja potrzeb i opieka nad Klientami firmy;

• Sporządzanie ofert i finalizacja sprzedaży;

• Współpraca z osobami z działu handlowego;

• Bieżąca praca z bazą danych i aktualizacja informacji o Klientach;

• Wspieranie bieżącej aktywności biura handlowego;

Zapewniamy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (zasadnicze oraz system premiowy);

• Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;

• Satysfakcję z wykonywanej pracy i sukcesów sprzedażowych;

• Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji o silnej pozycji na rynku

Wymagania

Czego wymagamy?

• Doświadczenia w telesprzedaży lub pokrewnych – min. 1 rok;

• Dużej swobody w prowadzeniu rozmów telefonicznych;

• Umiejętności aktywnego słuchania i zadawania otwartych pytań;

• Sprawnego poruszania się po Internecie, forach i portalach;

• Inicjatywy i konsekwencji w realizacji powierzonych zadań;

• Znajomości obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook);

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Wykształcenie z zakresu mechaniki/zarządzania lub pokrewne;

• Doświadczenie w sprzedaży B2B lub doradztwie technicznym;

• Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

DPS Software Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą usług doradczych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż