Specjalista/ka ds. płac i administracji personalnej

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa lokalnych systemów kadrowo-płacowych,
  • prowadzenie projektu outsourcingu płac do struktur globalnych,
  • wdrożenie globalnego programu administracji personalnej,
  • udział w procesach realizowanych przez HR,
  • usprawnianie procesów z zakresu administracji personalnej i płac, mające na celu podniesienie efektywności przedsiębiorstwa.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to administracja, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - warunek konieczny!
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • praktyczna wiedza z zakresu administracji personalnej (tj. naliczania wynagrodzeń itp),
  • dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie (wysokość zależna od kompetencji oraz zaangażowania w powierzane obowiązki),
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy