Specjalista/ka ds. personalnych

ID Logistics Polska S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• udział w bieżących pracach administracyjnych działu (m.in. prowadzenie teczek osobowych, nadzór nad listami obecności, wystawianie podstawowych dokumentów kadrowych itp.)
• dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji HR
• tworzenie statystyk, raportów i prezentacji na potrzeby działu HR
• pomoc w realizacji procesów rekrutacyjnych, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach pracy i stronie firmy, aktywne poszukiwanie kandydatów
• pomoc w opracowywaniu procedur HR
• wsparcie dla kierujących lokalizacjami w zagadnieniach dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
• udział w procesie naliczania wynagrodzeń oraz bieżącej administracji kadr
• udział w projektach z zakresu miękkiego HR (komunikacja wewnętrzna, ocena pracowników, badanie satysfakcji itp.)
• udział w koordynowaniu działalności ZFŚS
• udział w różnorodnych projektach realizowanych przez dział personalny zgodnie z bieżącymi potrzebami

Wymagania:
• wykształcenie wyższe – ekonomia, zarządzanie, prawo
• doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
• biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point) – warunek konieczny
• bardzo dobra organizacji pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)
• znajomość przepisów prawa pracy
• komunikatywność, zaradność
• kreatywność, wysoki poziom inicjatywy własnej
• dyspozycyjność
• książeczka sanepid

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku
• miłą i przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole
• miejsce pracy – Bydgoszcz

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja