specjalista/-ka ds. obsługi klienta ze znajomością języka niderlandzkiego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 30461
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie dokumentacji związanej z przyjęciem, wyceną i dystrybucją zamówienia
  • sporządzanie ofert oraz stały kontakt z klientem w celu pozyskania zamówienia
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • bezpośrednia komunikacja (telefoniczna i e-mailowa) z klientami
  • precyzyjne dopasowywanie się do spełniania oczekiwań klienta
  • nadążanie za najnowszymi trendami postępu technicznego
  • wykonywanie drobnych tłumaczeń
  • badanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • pomoc przy wprowadzaniu do oferty nowych produktów

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego (minimum poziom B2)- warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienia w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)