Specjalista/ka ds. Marketingu i Sprzedaży Szkoleń

Mobilesec Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- telefoniczna sprzedaż szkoleń i webinariów (klient biznesowy)

- prezentacja oferty firmy

- pozyskiwanie kontaktów do nowych, potencjalnych klientów

- aktualizacja i weryfikacja danych w bazach klientów

- raportowanie wyników pracy

- inne czynności sprzedażowo – marketingowe, jak np. opracowywanie newsletterów, materiałów promocyjnych, koordynacja akcji malingowych firm, itp.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w branży szkoleniowej

- szkolenia i coaching podnoszące kwalifikacje zawodowe

- stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia oraz dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników sprzedażowych

- przyjazną atmosferę pracy i swobodę działania

- biuro na spokojnym Starym Mokotowie

Wymagania

- komunikatywność

- umiejętności sprzedażowe (mile widziane w branży B2B)

- łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

- znajomość popularnych narzędzi wykorzystywanych do marketingu i PR: social media, e-mail marketing, itp.

Prezentacja firmy

Traino.pl to marka powołana do życia przez dwie firmy doradcze - iSecure... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 600PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing