specjalista/-ka ds. logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 36700
Praca stała
Lokalizacja: Chorzów

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i wysyłek towarów
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu logistyki w firmie
  • dbanie o prawidłową odprawę celną towarów
  • dbanie o precyzyjną komunikację z klientami oraz dostawcami
  • przygotowywanie bieżących raportów dla przełożonego

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe związane z charakterem stanowiska
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość programów – MS Office, MS Outlook

Oferta:
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)