Specjalista/ka ds. kadr i płac/umowa o pracę – pełny etat

Uchman i Partnerzy Sp. z o.o.

20-447 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima Płace i Kadry oraz programu Płatnik ZUS
• Sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
• Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS
• Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
• Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników
• Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi oraz klientami spółki
• Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, wykształcenie kierunkowe
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
• Znajomość prawa w zakresie niezbędnym na aplikowanym stanowisku
• Znajomość programu Płatnik, pakietu Microsoft Office (MS Excel, MS Word)
• Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima lub XL
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pożądane cechy:

• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność
• Dokładność i staranność przy wykonywaniu obowiązków
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Uchman i Partnerzy sp. z o.o. jest Spółką Doradztwa Podatkowego. Podmiot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja