specjalista/-ka ds. jakości

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

  Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 32427
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

 - zarządzanie i organizacja kontroli jakości w zakresie: wyrobów gotowych, półwyrobów, surowców

 - nadzór nad szkoleniami, reklamacjami

 - reprezentowanie zakładu we wszystkich działaniach z zakresu jakości

 - przeprowadzanie audytów jakości dostawców

 - współpraca z Klientami pod kątem jakości dostarczanych wyrobów

Oczekiwania:

 - 3 letnie doświadczenie w dziale kontroli jakości

 - doświadczenie w kierowaniu zespołem

 - znajomość narzędzi jakościowych

 - ogólna wiedza z zakresu metrologii

 - znajomość systemów jakości zgodnych z normami ISO/TS

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz włoskiego

Oferta:

 - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

 - po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u Klienta

 - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)