Specjalista ds handlu / Account Manager/ Przedstawiciel Handlowy

ASCO Co Ltd

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z klientami krajowymi i zagranicznymi,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • przygoyowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
  • współpraca z działem produkcji i logistyki,
  • przygotowywanie dokumentów sprzedaży,

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości j.angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z partnerami firmy,
  • znajomość j. niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie i samodzielnośc w działaniu,
  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • wykształcenia wyższegio,
  • znajomości branzy metalowej,
  • znajomości zagadnien i procedur eksportowych,

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełen etat),
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zależne od wyników,
  • przyjazną atmosferę w sympatycznym zespole.

Prezentacja firmy

Firma prowadzi działalność od 1987 r. Dynamicznie rozwijamy się realizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting