specjalista/-ka ds. eksportu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Myszków, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 37234
Praca stała
Lokalizacja: Myszków

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • podtrzymywanie oraz rozwijanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
  • przygotowywanie ofert, kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji
  • prowadzenie transakcji handlowych
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych, targów branżowych za granicą
  • organizacja całego procesu dystrybucji

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (produkty mrożone)
  • min. średnie wykształcenie – mile widziane wykształcenie wyższe
  • samodzielność w działaniu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dokładność, kreatywność i skrupulatność

Oferta:

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)