specjalista/-ka ds. eksportu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 24813
Praca stała
Lokalizacja: Chorzów

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz dobrych relacji z partnerami zagranicznymi
  • negocjowanie umów oraz warunków dostaw
  • koordynowanie eksportu towarów
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych oraz podczas targów branżowych
  • bieżąca analiza rynku, w tym działań konkurencji

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (handel międzynarodowy, marketing, ekonomia)
  • 3 lata doświadczenia w zakresie współpracy międzynarodowej (import, eksport), najchętniej w branży FMCG
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • znajomość branży spożywczej
  • znajomość obowiązujących przepisów i dokumentacji w eksporcie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • samodzielność, rzetelność

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)