Specjalista/ka ds. controllingu

Trenkwalder

Starachowice, świętokrzyskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice
Obowiązki:
  • przygotowywanie analiz i raportów w zakresie przychodów, kosztów, wyników finansowych, majątku obrotowego oraz KPI na potrzeby kierownictwa,
  • akceptacja zapotrzebowań na wydatki ogólnokosztowe, weryfikacja wskazywanych rodzajów kosztów, sprawdzanie pod względem pokrycia w budżecie i zgodności z wewnętrznymi procedurami,
  • kalkulacja i analiza kosztów produktów,
  • sporządzanie okresowych raportów w zakresie planu i realizacji budżetu oraz prowadzenie rozmów z kierownictwem
  • weryfikacja i korekta danych w systemach raportujących wewnątrz koncernu.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz w oparciu o dane pochodzące z systemów informatycznych,
  • dobra znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dokładność i rzetelność.

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy