Specjalista/ka ds. analiz i raportowania

Rolimpex S.A.

Iława k Ostróda, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Praca na terenie: siedziba Spółki w Iławie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z Dyrektorem Finansowym i działem księgowości, odpowiadając za raportowanie i wsparcie analityczne w Spółce

Opis stanowiska:

  • terminowe przygotowywanie zestawu raportów finansowych i operacyjnych, zgodnie ze standardami grupy kapitałowej
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby działów handlowych i produkcyjnych
  • współudział w tworzeniu budżetu Spółki
  • współpraca z działek kontrolingu grupy kapitałowej
  • tworzenie raportów i analiz ad hoc

Wymagania:

  • dobra, praktyczna znajomość Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • doświadczenie w przygotowywaniu cyklicznych raportów i prezentacji
  • doświadczenie w kontrolingu produkcji mile widziane
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dociekliwość i analityczne myślenie
  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • umiejętność pozyskiwania i przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • rozwijającą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowych środowiskach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń
  • pracę w zgranym, zmotywowanym zespole

Prezentacja firmy

ROLIMPEX S.A. jest krajowym liderem rynku traw i jedną z największych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa