Dla naszego klienta, zagranicznej firmy produkcyjnej, poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

specjalista/ka ds. administracyjnych

Nr ref.: 40678
Praca stała
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • Bieżącą, sprawną obsługę administracyjną biura
  • Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą, w tym współpracę z firmami kurierskimi
  • Współpracę z innymi działami oraz dostawcami
  • Obsługę centrali telefonicznej
  • Organizację spotkań i szkoleń

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomością języka angielskiego (B2)
  • Znajomością pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość obsługi SAP (dodatkowy atut)
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, pracowitości, lojalność

Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w międzynarodowym otoczeniu
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)