Kierownik ds. administracyjno-biurowych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Łódź
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, który wynajmuje powierzchnie biurowe w budynku klasy A, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Kierownik ds. administracyjno-biurowych.

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
  • bieżąca współpraca z najemcami (administrowanie umów najmu, rozliczanie oraz kontrola płatności, odzyskiwanie należności);
  • współpraca z działem księgowym;
  • koordynowanie bieżących spraw administracyjnych obiektu (zarządzanie dokumentacją obiektu, zlecanie przeglądów, napraw, serwisów, nadzorowanie pracy podwykonawców);
  • ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentacji w operacyjnym systemie informatycznym.

WYMAGANIA
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - mile widziane w sektorze nieruchomości komercyjnych;
  • posiada doświadczenie zawodowe w obszarze współpracy z najemcami;
  • umiejętnie wyznacza priorytety i potrafi realizować kilka zadań równolegle;
  • wykazuje się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i umiejętnością samodzielnego realizowania zadań;
  • posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami, podwykonawcami oraz dostawcami;
  • wysokich umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office.

KORZYŚCI
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w długofalowym projekcie związanym z rozbudową centrum biurowego.

Numer referencyjny: 9-12-42909/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.