ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista IT

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu
  • Eskalacja żąda zgodnie z procesem
  • Zarządznie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja
  • Utrzymanie i aktualizacja inwentaryzacji
  • Rozwiązywanie incydentów rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym
  • Diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie

Oferta

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku iraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • Pakiet szkoleń
  • Pracę na pełen etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku - wymagane
  • Wykształcenie kierunkowe (IT lub pochodne)
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7, 8, 10)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials