Specjalista IT/ Customer Service Consultant [m|k]

Soloplan Polska Sp. z o. o. Sp.k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Kompetentne wsparcie techniczne związane z obsługą oprogramowania drogą telefoniczną, mailową i zdalną
  • Rejestrowanie technicznych zgłoszeń, ich analiza oraz opracowywanie rozwiązań
  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów oraz ich dokumentacja w systemie

Kandydatom, którzy są zainteresowani wyjazdami służbowymi, oferujemy dodatkowy system premii. W ramach pracy w tym trybie

Wymagamy

  • Instalacje oprogramowania u naszych klientów
  • Konfiguracja oprogramowania u klienta
  • Szkolenie klientów z zakresu oprogramowania

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunkach informatycznych lub Logistycznych, bądź doświadczenie zawodowe w zakresie IT-Support | IT-Service Desk
  • Bardzo dobra znajomość IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętne zarządzanie czasem pracy
  • Dyspozycyjność w przypadku kandydatów zainteresowanych wyjazdami służbowymi

Oferujemy

  • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym Centrum Katowic
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet szkoleń

To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Następne kroki

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami oraz terminem najwcześniejszego podjęcia pracy w języku angielskim z dopiskiem JOB-ID 650-8.

Prezentacja firmy

Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistyczneg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca Logistyka, Praca IT - Sprzedaż