Specjalista IT/ Administrator IT

Perfect Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,
dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.
inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Specjalista IT
Miejsce pracy: Gdańsk

Zagwarantujemy Ci:
• Stabilne zatrudnienie
• Rozwój zawodowy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pakiet dodatkowych benefitów
• Przyjazną atmosferę i doświadczony zespół

Zakres zadań:
• Wsparcie techniczne użytkownikom zapewniające ciągłość działania sieci oraz usług teleinformatycznych
• Administracja usługami w tym MS Exchange, MS Office, MS Flow, witryn intranetowych,
• Administrowanie użytkownikami i prawami dostępu,
• Projektowanie rozwiązań sieciowych i systemów IT oraz ich implementacja,
• Administrowanie systemem księgowo-magazynowym Enova365 we współpracy z zewnętrznym dostawcą,
• Integracja systemów informatycznych (E-commerce Magento, Enova365, Magazyny, system obiegu dokumentów itp.)
• Dbanie o integralność baz danych w ww. środowiskach,
• Tworzenie hurtowni danych do business intelligence,
• Administrowanie infrastrukturą techniczną (sieć, serwery, kolektory danych magazynowych, komputery pracowników, drukarki skanery itp.),
• Administrowanie infrastrukturą telefoniczną (naziemną i urządzeniami mobilnymi),
• Dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej oraz danych,
• Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Do udziału w procesie szukamy osób, które posiadają:
• Doświadczenie w administrowaniu siecią i systemami MSExchange, Active Directory.
• Doświadczenie w administrowaniu systemem klasy ERP,
• Umiejętność wykonywania diagnostyki i rozwiązywania problemów,
• Wysokie rozumienie potrzeb automatyzacji pracy, procesów biznesowych,
• Praktyczne umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych i systemów IT,
• Umiejętność pracy na bazach danych,
• Doświadczenie w integracji systemów sprzedażowych, księgowych, magazynowych, zewnętrznych dostawców,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz swobodne porozumiewanie się z zespołem technicznym z innych krajów.
• Znajomość Power Query, oraz języka DAX mile widziana w środowisku Power BI mile widziana.

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP