Specjalista/Inspektor ds. Sprzedaży

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
od lat jest liderem wśród polskich firm ubezpieczeniowych działających w tej formie prawnej. Od ponad 20 lat TUW "TUW" zapewnia ochronę ubezpieczeniową blisko 2 000 000 klientów, dysponuje blisko 100 placówkami na terenie całego kraju.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA/INSPEKTOR DS. SPRZEDAŻY

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

- współpraca z kancelariami brokerskimi i agentami w zakresie sprzedaży ubezpieczeń,

- wsparcie podmiotów sprzedaży w procesie akwizycji,

- zapewnienie bieżącego wsparcia merytorycznego, udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej,

- obsługa systemów,

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- pakiet świadczeń medycznych,

- ciekawą pracę,

- zniżki na zakup produktów ubezpieczeniowych,

- możliwość rozwoju i pracy w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie min. średnie,

- mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej w obszarze sprzedaży,

- znajomość pakietu MS Office,

Prezentacja firmy

Reaktywując przedwojenną tradycję wzajemności ubezpieczeniowej w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia