Specjalista HR w biurze tłumaczeń

Translavic Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Translavic to biuro tłumaczeń oferujące wysokiej jakości rozwiązania lingwistyczne dla międzynarodowych korporacji oraz instytucji państwowych. Posiadamy dwa oddziały: w Polsce i w Holandii. Nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w ważnych europejskich projektach tłumaczeniowych.

Do biura we Wrocławiu poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista HR. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za kontakty z tłumaczami zewnętrznymi, mieszkającymi w różnych zakątkach Europy i reprezentującymi rozmaite kombinacje językowe oraz specjalizacje – od niej zależy, z kim pracujemy i na jakich zasadach. Specjalista HR rekrutuje nowych tłumaczy, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oraz monitoruje ich postępy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub studia językowe: Filologia/Tłumaczenia
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Silna osobowość, mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne oraz organizacyjne
  • Umiejętność indywidualnej pracy oraz samodzielnego podejmowania właściwych decyzji

Oferujemy

  • Umowę o pracę, na początek na czas określony
  • Przyjemną atmosferę w profesjolnalnym, międzynarowodwym środowisku
  • Wynagrodzenie 4-6 tys. zł brutto, w zależności od doświadczenia
  • Pakiet medyczny w centrum ENEL-MED oraz atrakcyjne zbiorowe ubezpieczenie

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu z listem motywacyjnym w j. angielskim. Aplikacje w j. polskim nie będę brane pod uwagę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Translavic is an ISO 17100 certified language service provider with offi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja