Specjalista HR - szkolenia i rozwój

GE Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Edukacyjna, jedno z czołowych wydawnictw edukacyjnych, właściciel m.in. takich marek, jak MAC i Juka, zaprasza do udziału w rekrutacji osoby zainteresowane stanowiskiem:

SPECJALISTA HR - SZKOLENIA I ROZWÓJ
miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

• Realizacja projektów z obszaru HR, w tym: oceny pracownicze, analiza potrzeb szkoleniowych, tworzenie planów rozwojowych oraz organizacja szkoleń dla pracowników
• Wsparcie procesów zarządzania kompetencjami
• Współudział w tworzeniu systemów motywacyjnych oraz budowaniu zaangażowania pracowników
• Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby działań personalnych
• Współpraca z klientem wewnętrznym
• Współuczestnictwo jako członek zespołu w bieżących projektach hrowych

Wymagane kompetencje:

• Doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych
• Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru miękkiego HR
• Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia, socjologia)
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Zdolność do krytycznej autorefleksji i chęć rozwijania umiejętności
• Empatia i relacyjność, przy zachowaniu zadaniowości i akceptacji wymogów biznesowych
• Asertywność, umiejętność argumentowania oraz zaangażowanie i inicjatywa

Nasza oferta:

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę
• Atmosfera w firmie sprzyjająca działaniom HR
• Życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników
• Nowoczesne narzędzia zarządzania kompetencjami
• Opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

GRUPA EDUKACYJNA S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja