IBCS Poland Sp. z o.o.
IBCS Poland jest dostawcą rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne w obszarze łańcucha dostaw. Nasi specjaliści tworzą – jeden z największych w Polsce – ośrodek kompetencyjny w obszarze logistyki magazynowania i informatycznych rozwiązań mobilnych, oferujący skuteczny poziom doradztwa.

Do pracy w IBCS Poland w Nowym Sączu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Helpdesk

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • zarządzanie zgłoszeniami dotyczącymi wdrożonych systemów,
  • rozwiązywanie zgłaszanych przez klientów problemów,
  • testowanie systemów informatycznych,
  • przekazywanie zebranych danych do dalszej analizy technicznej,
  • konfiguracja i instalacja systemów informatycznych (środowisko, aplikacja biznesowa, itp.),
  • wykonywanie dokumentacji wdrażanych systemów,
  • pełnienie dyżurów Helpdesk dla klientów firmy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne,
  • bardzo dobra znajomość konfiguracji środowiska WindowsServer (IIS, WebServices),
  • bardzo dobra znajomość administracji i konfiguracji baz danych SQL (MS SQL, Oracle),
  • umiejętność budowania skomplikowanych zapytań MS SQL,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • gotowość do wyjazdów na terenie Polski (prawo jazdy kat. B).

Dodatkowe atuty:

  • wiedza na temat procesów logistycznych i/lub produkcyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji systemów mobilnych (WindowsMobile, Adnroid),
  • znajomość środowiska Linux.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,
  • wynagrodzenie ściśle powiązane z osiąganymi wynikami,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami i możliwość korzystania z ich wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych,
  • laptop, telefon komórkowy,
  • dostępność samochodów służbowych,
  • możliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

CV należy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" w terminie do 16.02.2019r.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Warunkiem koniecznym rozpatrzenia CV jest umieszczenie w nim poniższej klauzuli. Brak poniższego zapisu w CV, jest równoznaczny z brakiem akceptacji na przetwarzanie danych osobowych, co wiąże się z wycofaniem CV z procesu rekrutacji.

„Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest IBCS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Piłsudskiego 46 , 33-300 Nowy Sącz, KRS 0000030677, NIP 734-26-20-761, numerze REGON 491899419, moich danych osobowych w zakresie ujętym w CV, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Specjalista HelpDesk.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt. 11 w/w Rozporządzenia.”

Pełna informacja odnośnie przetwarzania przez IBCS Poland danych osobowych w procesie rekrutacji dostępna jest poniżej.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IBCS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Piłsudskiego 46, 33-300 Nowy Sącz, KRS 0000030677, NIP 734-26-20-761, numerze REGON 491899419.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko. W przypadku wybrania Pana/Pani kandydatury i zawarcia umowy o pracę, dojdzie do dalszego przechowywania dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i akt osobowych, ustalonym zgodnie z odrębnymi przepisami.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy iod@ibcspl
  5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.